دانشكده

نوشتن مطالب صحيح در طراحي سايت

مباني
اكثر خوانندگان بدانند كه متن با كيفيت بالا به كار نگارش و گرامر صحيح و خالي از اشتباهات املايي است. نيز به خوبي شناخته شده است كه نوشتن وب سايت بايد مختصر، بايد در فعال و نه از صداي منفعل مي شود، و با استفاده از زير سرفصل و بولدينگ به طور موثر براي كمك به خواننده مواد اسكن شده است. اين است كه به بيان آشكار است. سوال واقعي اين است كه چگونه در واقع ايجاد محتواي عالي دستكاري شده از يك صفحه خالي و مكان نما چشمك مي زند.

نوشتن وب سايت در 5 مرحله
هنگامي كه در تلاش براي نوشتن متن وب سايت بسيار عالي است، بهتر است كه در ذهن داشته باشيم كه همه نوشتن وب را از طريق 5 مراحل خاص و با احتياط و يا مراحل مي رود. اين عبارتند از: 1) ايجاد يك طرح كلي، 2) نوشتن يك طرح كلي، 3) نوشتن پيش نويس خشن، 4) اصلاح پيش نويس و نهايي 5) اثبات خواندن. مهم اين است كه اين مراحل اتفاق مي افتد و موثر به عنوان امكان پذير است.

مرحله 1 | ايجاد يك طرح كلي: كليد به هر فرايند طراحي اعم از گرافيك و يا متن، اين است كه يك طرح روشن است. فاز برنامه ريزي در مورد نوشتن، شامل هر فرد در تيم نگارش بحث و توافق بر نقاط كليدي است. براي استفاده از يك وب سايت طراحي موازي، اين را مي توان به عنوان يك جلسه طوفان فكري است كه از آن بيانيه اي از كار (افشانده) ظهور خواهد كرد فكر مي كردم. سوالات معمولي كه در اين مرحله پاسخ داده شامل تصميم گيري محتوا، تعيين كه مخاطبان اصلي خواهد بود، و كنار هم قرار دادن يك جدول زماني است.
همچنين تعيين چه مدت طول هر بخش، از جمله مقاله، بايد باشد. به عنوان مثال، صفحه اصلي، ممكن است در پاراگراف كوتاه، جملات تيزر تنها، و يا حتي نقاط گلوله نوشته شده است. صفحات دوم و سوم با اين حال به احتمال زياد تا حدودي طولاني تر و دقيق تر خواهد بود. همه اين است كه از پيش برنامه ريزي شده است. برخي هم نيز بايد كنار گذاشته شود در اين مرحله نسبت به هماهنگي با طراحان وب سايت ها اطمينان حاصل شود كه هم ترازي بين طراحان گرافيك و نويسندگان وجود دارد. اين بسيار مهم است در صفحه اصلي آن را به عنوان صفحه اي كه بزرگترين تاثير را بر روي نرخ جهش داشته باشند.

مرحله 2 | نوشتن رئوس مطالب: هنگامي كه پروژه به درستي برنامه ريزي شده، رئوس مطالب را مي توان به پايان رسيد. طرح كلي يك ليست از نكات كليدي خواهد شد كه در هر بخش و يا صفحه از سايت ساخته شده است. نقاط گلوله قطعا مناسب هستند در اينجا به عنوان هدف در اين مرحله، براي به دست آوردن يك طرح كلي از متن. براي معابر ديگر يا فردي مقالات، مطالب را بايد به عنوان مقدمه، بدنه اصلي، و يك نتيجه گيري فراهم شده است. اين روش نوشتن اساسي است، اما است كه اغلب فراموش شده است. جاي تعجب است كه چگونه بسياري از مقالات وب سايت اين فرمول پيروي نمي كنند.

مرحله 3 | آهنگسازي خشن پيش نويس: پيش نويس خشن اولين بار است كه جملات كامل و كامل با هم قرار داده است. مهم ترين چيز به ذكر است با توجه به پيش نويس خشن اين است كه بهتر است طرح كلي است، پيش نويس خشن سريعتر خواهد شد نوشته شده است و معمولا با كيفيت بهتر آن خواهد بود. اگر افراد متعدد در حال نوشتن پيش نويس خشن، آن است كه معمولا ايده خوبي است براي تعيين يك فرد با مسئوليت كشيدن تمام مطالب را با هم. در علاوه بر اين به وظايف دنيوي از قالب بندي متن را در يك سند واحد منسجم، اين فرد نيز مي تواند با مقايسه پيش نويس رئوس مطالب را به مطمئن شويد كه هيچ چيز اتفاقي از دست رفته مي شود وظيفه.

مرحله 4 | اصلاح پيش نويس: هيچ كس مي نويسد: يك متن كامل را بعد از تنها يك پيش نويس است. تمام متن را بايد تجديد نظر شده تا آن را مطابق كيفيت مورد نياز از مالك وب سايت است. در واقع، حتي برندگان جايزه پوليتزر تجديد نظر در كار خود. هر متن نوشته شده است، حتي يكي از شما در حال حاضر در حال خواندن، نياز به تجديد نظر را به مطمئن شويد كه آن را كامل و شامل محتوا در نظر گرفته شده است.
ويرايشهاي براي چك كردن محتواي مناسب، بررسي املا و دستور زبان، بررسي سبك، و بررسي منابع اگر قابل اجرا باشد. حقه هاي مختلفي براي تجديد نظر وجود دارد. به عنوان مثال، خواندن متن را به عقب يك روش موثر براي پيدا كردن غلط املايي است. يكي ديگر از نوك به خواندن متن با صداي بلند است. خواننده با خواندن آن با صداي بلند، اغلب مي تواند از انتخاب معابر بي دست و پا و بهبود بر آنها. ترفند سوم اين است كه براي قرار دادن متن را براي چند ساعت و يا حتي يك شبه. اغلب به دنبال در يك متن را با چشم هاي تازه به شما اين امكان را مي دهد كه خواننده را به اثبات پيدا كردن اشتباهات اضافي.
اگر حذف هر گونه متن ها، بخش ها به خصوص بزرگ، آن را توصيه مي كنند كه اين اطلاعات را در يك فايل جداگانه ذخيره شده است. كسي هرگز نمي داند زماني كه يك قطعه از متن حذف شده ممكن است در دستي براي كار در آينده مي آيند.

مرحله 5 | خواندن اثبات: در نهايت، متن نوشته شده است مي رود به يك تجديد نظر نهايي و يا مرحله اثبات خواندن. در اينجا هر جزئيات و زمان آخرين دو برابر براي اقلام از قبيل دقت، قالب بندي و طراحي بررسي مي شود. اين فرد پر نقش سردبير و لزوما شخص كه compledted مرحله پيش نويس تجديد نظر مي شود. در واقع، آن را اغلب مي تواند مفيد باشد در صورتي كه اين شخص مختلف را با چشم هاي تازه. همچنين، همان سند مي تواند به اثبات خواندن توسط چند نفر.
راز واقعي از نوشتن وب سايت بزرگ براي اين فايل نقد مي نويسيد، اين است كه يك روند شفاف و منظم است. اين ساختار فراهم مي كند و اجازه مي دهد تا مدير پروژه براي اندازه گيري اين تيم انجام شده است در مقابل در برابر يك برنامه. اگر هر مرحله از فرايند نوشتن به اتمام است به طور كامل، محصول نهايي با كيفيت بالا مي شود و در مقدار نسبتا كوتاه از زمان به دست آورد. 

طراحي سايت فروشگاهي

طراحي سايت


برچسب: طراحي سايت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۲۲:۴۰ توسط:جواد احمدي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
طراحی سایت
طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی
www.webcando.ir

تابلو سازی
خدمات تابلو سازی پرکاس
perkasco.com

درمان بواسیر
درمان بواسیر با آخرین متد
clinicdarman.com/بواسیر-هموروئید/درمان-بواسیر/

شبیه ساز پرواز
خرید تجهیزات پرواز و شبیه سازی
www.irfly.ir

درمان هموروئيد با لیزر
درمان بواسیر با لیزر و هموروئید
clinicdarman.com/بواسیر-و-هموروئید/جراحی-هموروئید/

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و منزل چید فرم
www.chidform.com/

نمای چوب
ترمووود و چوب نمای شرکت بریج
www.bridgeco.ir/

شقاق چیست
همه چیز درباره شقاق
www.darmancolorectal.com/fissure

فیشر
همه چیز درباره فیشر
www.darmancolorectal.com/fissure


طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.html